TravelLover


Phuket je největší thajský ostrov. Jméno tohoto ostrova je odvozeno ze slov phu - hora a ket - šperk. Phuket je velice turisticky navštěvovaný. Hlavní sezona na Phuketu začíná v listopadu a končí v květnu.

en-LONDÝN

10/02/2017

Velká Británie, země W. Churchilla, J. Lennona, W. Shakespeara, J. Austenové, princezny Diany, J. Rowlingové a samozřejmě současné královny Alžběty II.

Pokud jste četli moje předchozí články z Floridy, tak jistě víte, že poslední článek byl z Fort Myers a Evergladu. Protože nám do odletu zbývalo ještě deset dní, rozhodli jsme se podniknout plavbu lodí po Karibiku se společností Norwegian. Naše loď se jmenovala konkrétně Norwegian Escape a odjížděla z Miami. Zastávky jsme měli na ostrovech -...

en-Florida 3

20/08/2016

Poslední článek o Floridě. Po Orlandu nás vyzvedli přibuzní a odvezli do Fort Myers. Vzali nás na zápas baseballu a do národního parku Everglades.

en-Florida 2

11/08/2016

Další pokračování naší dovolené na Floridě. Tentokrát jsme navštívili Orlando. Město plné zábavy. V Orlandu se nachází i několik zábavných parků, včetně několika Disney parků, které jsou tématicky zaměřené. My jsme navštívili dva z nich a to klasický Walt disney Word park a Epcot. Ano, vstupné je drahé, ale opravdu to byl pro mě ten nejhezčí...

en-Florida 1

03/08/2016

Minulé prázdniny jsme se rozhodli odletět na měsíc na Floridu. Důvod byl zřejmý. Nejenže mám na Floridě příbuzné, které jsem chtěla navštívit, ale i jsme si z předešlých prázdnin zamilovali Ameriku natolik, že jsme chtěli procestovat další její stát - Floridu. Plán cesty: Přiletěli jsme do Miami, kde jsme strávili jednu noc a další den jsme si...

en-Washington

21/08/2015

Během programu Work and Travel v Tennessee jsme se rozhodli půjčit si auto a navštívit na jeden den Washington. Pozor, opravdu bylo nemožné za jeden den projít všechny památky ve Washingtonu. Tento výlet mě stál několik puchejřů v nových teniskách a nejméně dvacet kilometrů v nohách. Ale stál za to!

en-Tennessee 

13/06/2015

Program Work and Travel na tři měsíce v Tennessee. V roce 2015 jsme se s přítelem rozhodli zúčastnit se projektu Work and Travel v Tennessee díky cestovní kanceláři ATEP. Co nám to přineslo?